Hakkımızda

 

GogusPedi.com Türkiye'de imal edilen ve yurtdışından ithal gelen bütün göğüs pedlerinin dağıtıcılığını yapmaktadır.  1994 tarihinden itibaren toptancılık yapan firmamız 2001 tarihinden itibaren internette yayın hayatına başlayarak 15 kişi ile E-ticaret platformunda yer almaktadır. En uygun ürün fiyatları ve adrese teslim seçenekleri ile müşterilerimize hızlı bir şekilde ürün gönderimi yapmaktayız.

Mağaza mağaza dolaşarak artık yorulmayacaksınız. Dışarıda sıcakta, soğukta, trafikte, kalabalıkta alışveriş yapmak zorunda kalmayacaksınız. GogusPedi.com ile alışverişinizi evinizden, ofisinizden, internete bağlanabileceğiniz her yerden rahatça yapabileceksiniz.


Satın aldığınız ürün kapınıza kadar tarafımızdan teslim edilecek ve siz de bu alışverişte hiç yorulmayacaksınız. 

 

Kuruluş:

Goguspedi.com, Türkiye’nin her yerindeki hamilelerin ve 0-2 yaş arası çocuk sahibi annelerin aradıkları tüm ürünleri ekonomik fiyatlarla tek noktadan satın alabilmesini sağlamak amacıyla 2010’da kurulmuştur.

Yatırımcı ve Danışman Kadrosu:

GogusPedi.com şu anda 100’den fazla e-ticaret projesi  oluşturan Kuzi A.Ş nin bir kuruluşudur.  GogusPedi.com bünyesinde 15 kişiden oluşan bir ekip bulunmaktadır.

Vade farksız taksit, kapıda ödeme ve havale seçenekleri

GogusPedi.com’da kredi kartlarına vade farksız 12’ye varan taksit imkanı sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yanında havale ve kapıda ödeme ile GogusPedi.com zengin ödeme seçenekleri sunar. GogusPedi.com, fırsat veya kampanya sitesi değil, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 bulabileceğiniz bir sürekli satış sitesidir.

1-2 gün kargo süresi, hızlı ve zamanında teslimat, özenli müşteri hizmetleri

GogusPedi.com ‘da tüm Türkiye’ye aylık yüzlerce sipariş gönderilmiştir. Ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

GogusPedi.com’un çalışma prensibi :

Vizyonu, üyelerinin mutluluğuna verdiği önem, özenli ve zamanında sipariş gönderimleri ve sunduğu müşteri hizmetleri ile GogusPedi.com her geçen gün büyümeye ve üyelerinin alışveriş deneyimini daha da iyi hale getirmek için çalışmaya  devam etmektedir.

Süprizler için bizi takip edin:

GogusPedi.com ‘daki kampanya ve fırsatları takip etmek için http://www.goguspedi.com/uye-girisi  adresinden bültenimize üye olabilirsiniz.

 

Bize ulaşın:

Her türlü sorularinizla ilgili bize  0507 073 10 00  numarali telefondan ve ya info@GogusPedi.com email adresinden ulaşabilirsiniz. 


Keyifli alisverisler dileriz...